Staniční sestra – oddělení rehabilitace

  • HR
  • 16. 4. 2024

Naplňuje Vás práce ve zdravotnictví a spokojenost pacientů a kolegů je pro Vás na prvním místě? Chcete pracovat na špičkové ortopedické a rehabilitační klinice v příjemném pracovním a přátelském prostředí v centru Prahy? Pak hledáme právě Vás! Rádi Vás přivítáme do našeho týmu na pozici:

Náplň práce a odpovědnosti:

  • zodpovědnost za organizaci ošetřovatelské péče v rámci oddělení a její kvalitu
  • vedení, kontrola, hodnocení týmu, jeho motivace a vzdělávání
  • efektivní ekonomika provozu
  • provozní zajištění potřeb oddělení
  • participace na rozvoji kliniky
  • úzká spolupráce s ostatními pracovišti kliniky

Požadujeme:

  • kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra
  • VŠ vzdělání výhodou
  • nejméně 3 roky praxe v nemocničním provozu
  • praxe v řídící funkci vítána
  • dobré řídící, organizační a manažerské schopnosti
  • schopnost vyjednávat a řešit provozní problémy
  • komunikační dovednosti, proklientský přístup
  • příjemný styl vedení a řízení kolektivu
  • aktivní znalost práce s PC

Nabízíme:

  • možnost seberealizace na vedoucí pozici v moderním zdravotnickém zařízení s kvalitní ošetřovatelskou péčí
  • velmi přátelský kolektiv vedoucích pracovníků s empatickým vedením týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • lokalitu v širším centru Prahy s výbornou dopravní dostupností
  • podpora specializačního a dalšího vzdělávání
  • benefitní systém až 12 000Kč/rok (na výběr – penzijní připojištění, karta MultiSport nebo cafeterie)
  • dotované stravování přímo v areálu kliniky (výběr z několika jídel)
  • možnost cenově zvýhodněného ubytování nedaleko Prahy
  • služby kliniky (wellness, fitness i zdravotní péče) pro Vás se slevou až 90% a pro Vaši rodinu sleva 25%-60% z ceníkových cen
  • výuka anglického jazyka plně hrazená zaměstnavatelem
  • možnost parkování na vlastním parkovišti zdarma
  • pravidelné setkávání se zaměstnanci při životním a pracovním jubileu

Nástup možný březen/duben 2024.

Těšíme se na Vaše CV a motivační dopisy.

KONTAKT:

Tereza Šantrůčková

tel. 730 185 697