Praktický lékař

Praktický lékař pro dospělé

 

Mezi naše služby patří zejména:

 

 • Běžná léčebná péče – řešení aktuálních zdravotních problémů a následných vyšetření, kontrolní vyšetření po nemoci
 • Preventivní prohlídky
 • Dispenzární prohlídky – hypertenze (vysoký krevní tlak), dyslipidémie (zvýšená hladina cholesterolu a dalších lipidů v krvi), obezita, diabetes
 • Předoperační vyšetření
 • Očkování
 • Pracovnělékařské služby
 • Posouzení zdravotní způsobilosti – řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, sportovní činnost, držení zbrojního průkazu atd.
 • Vedení pracovní neschopnosti
 • Lékařské nálezy pro sociální účely, příspěvky sociální péče atd.
 • Doporučení k vyšetření u specialistů u indikovaných případů
 • Mnoho odborností pod jednou střechou (kardiologie, interna, FBLR lékař, ortopedie a ortopedická operativa, neurologie, psycholog, klinická logopedie, fyzioterapie, fyzikální terapie a vodoléčba, chirurgie, zdravotnický masér aj.)

 

Disponujeme moderními multifunkčními analyzátory a diagnostickými přístroji, díky kterým známe ihned výsledky krevních, ale i jiných rozborů. V areálu kliniky sídlí také naše spřátelená laboratoř VIDIA-DIAGNOSTIKA, což rovněž zajišťuje výsledky obratem a bez zbytečného čekání či převozu vzorků.

Pracoviště: Zámeček Malvazinky, U Malvazinky 7, Praha

Provozovatel: MEDITERRA s.r.o.

Vedoucí lékař:  MUDr. Kateřina Kovaříková

Staniční sestra: Eva Jirovcová

Telefon: +420 251 116 600

 

MÁME SMLOUVU SE VŠEMI ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI (vyjma 213 – RBP)

Provozní doba:

PO – PÁ     08:00 – 15:00

 

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Vážení pacienti, v období 7.7. – 10.7. a 27.7. – 7.8. čerpá MUDr. Kateřina Kovaříková řádnou dovolenou. V obou termínech ji pro akutní a neodkladné případy zastupuje MUDr. Dagmar Škrhová na adrese Bieblova 6, Praha 5. Spojení: bus č. 137 – zastávka Santoška. Vstup do čekárny a do ordinace je možný pouze po předchozím objednání (tel.: 251 561 405).
Více informací zde: https://skrhova.webnode.cz

REGISTRUJEME NOVÉ PACIENTY

CHCI SE REGISTROVAT

Jste-li u svého stávajícího praktického lékaře pro dospělé zaregistrováni déle než 3 měsíce, pak můžete přejít k novému praktickému lékaři. Objednejte si na tel: 251 116 600 termín první návštěvy – podle vašich možností a bez čekání.

Převod zdravotní dokumentace Vám zajistíme, takže není třeba již osobní návštěva vašeho předchozího lékaře. Registrace k lékaři proběhne až po osobní návštěvě naší ordinace.

Registrace

Máte-li zájem o registraci k praktickému lékaři a nebo se chcete zeptat na cokoliv s tím souvisejícího, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím kontaktního formuléře vedle.

Kontaktní formulář

[]
1 Step 1

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder