IT projektový specialista – zkrácený/plný úvazek

  • HR
  • 6. 5. 2024

Chcete se stát součástí přátelského kolektivu na naší klinice?

Pak čtěte dál. Momentálně hledáme nové kolegy/ně na pozici:

Náplň práce:

  • Rozvoj a optimalizace zdravotnických systémů a aplikací zejména nemocničních IS Medicalc4 a AMIS*PACS v oblastech elektronické zdravotní dokumentace, archivu zdravotní dokumentace, portálu pacienta, interoperability …
  • Standardizace datového modelu pacientských dat napříč systémy
  • Řízení a koordinace IT projektů včetně rozplánování, monitoringu, dodržování časového plánu a kvality, spolupráce se zdravotnickým personálem, IT kolegy, vedením společnosti a dalšími zainteresovanými stranami na probíhajících projektech, jejich koordinace a zajištění efektivní komunikace
  • Vedení projektové dokumentace
  • Vedení a aktualizace IT dokumentace na základě dokončených projektů
  • Pravidelný reporting a prezentace o průběhu projektů pro vedení společnosti a další zainteresované strany
  • Zajištění rovnováhy mezi provozními požadavky a technickými možnostmi
  • Vedení projektových schůzek

Co požadujeme:

  • Absolvent VŠ nebo absolvent SŠ s praxí na obdobné pozici
  • Zkušenosti s IT prostředím a procesy ve zdravotnických zařízeních, znalost nemocničního IS MEDICALC4 výhodou
  • Povědomí o řízení projektů v oblasti IT
  • Dobrá orientace v IT technologiích
  • Organizační schopnosti a vyspělá úroveň komunikace
  • Snahu učit se novým věcem, zájem udržovat si přehled o dění ve svěřeném segmentu a související legislativě

Co nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP či DPČ
  • Bonusová složka v závislosti na IT projektech
  • Možnost výrazného osobního rozvoje v oblasti IT
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Služební telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování (výběr z několika jídel) v areálu kliniky
  • Benefitní systém 6 000 Kč /rok (na výběr – penzijní připojištění, karta MultiSport nebo cafeterie)
  • Wellness, fitness a zdravotní péče zvýhodněné pro Vás až do výše 90 % i Vaši rodinu ve výši 25%- 60%,
  • Výuka anglického jazyka plně hrazená zaměstnavatelem
  • Výborná dopravní dostupnost, možnost parkování na vlastním parkovišti zdarma
  • Odměna za doporučení kamaráda
  • Pravidelné setkávání se zaměstnanci při životním a pracovním jubileu

Nástup možný co nejdříve.

Těšíme se na Vaše reakce!

KONTAKT:

Tereza Šantrůčková

tel. 730 185 697