Rehabilitační klinika Malvazinky má spokojené zaměstnance

  • Malvazinky
  • 14. 12. 2016

Rehabilitační klinika Malvazinky uspěla v celostátním žebříčku nejlepších nemocnic „Nemocnice ČR 2016“. V kategorii „Bezpečnost a spokojenost zaměstnanců nemocnic“ obsadila v rámci kraje Hl. m. Praha třetí místo.

„Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás velmi důležitá, protože spokojený zaměstnanec lépe pečuje i o naše pacienty. Z umístění v žebříčku máme radost a všem, kteří se zúčastnili hodnocení, děkujeme,“ uvedla Dagmar Dvořáková, ředitelka komunikace společnosti VAMED Mediterra, která Rehabilitační kliniku Malvazinky provozuje.

Celostátní hodnotící projekt „Nemocnice ČR 2016“, který pravidelně pořádá organizace HealthCare Institute, probíhal od 1. února do 31. srpna letošního roku. Letos se do projektu zapojilo 155 nemocnic s akutními lůžky a výsledky jsou přístupné obyvatelům České republiky. V rámci tohoto projektu byly nemocnice komplexně hodnoceny ve čtyřech klíčových oblastech: Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů, Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů, Bezpečnost a spokojenost zaměstnanců nemocnic a Finanční zdraví nemocnic.