Intenzivní rehabilitační program FYZIO+

 • Malvazinky
 • 7. 11. 2018

Jedním z nejúčinnějších nástrojů fyzioterapeutické léčby akutních bolestí pohybového aparátu je intenzivní rehabilitační program FYZIO+. Vyřeší váš zablokovaný krk, uleví vaším zádům a kloubům. Ve třech dnech zbaví pacienta akutních potíží…

__________DEN01

V prvním kroku absolvuje pacient komplexní vstupní diagnostiku pohybového aparátu a pohybových stereotypů u ortopeda či rehabilitačního lékaře. Po odebrání anamnézy ihned následuje 1. blok fyzioterapie, který se zaměřuje na terapii funkčních poruch pohybového aparátu v podobě individuální rehabilitace vycházející z předchozí diagnostiky. S fyzioterapeutem pak naplánujete další setkání, které by mělo proběhnout dle vašich časových možností ideálně však nejpozději do týdne od první návštěvy.

__________DEN02

Ve druhém bloku pokračuje individuální terapie spojená s podpůrnou léčebnou metodou, dnes poměrně populárním KINESIO® TAPINGEM – ten umožňuje organizmu nastartovat autoreparační schopnosti a podpoří účinky fyzioterapie.

__________DEN03

Při třetí návštěvě, po absolvování závěrečného sezení (chcete-li spíše ležení:) s fyzioterapeutem, následuje detailní instruktáž a doporučení pro budoucí udržení „nového stavu“. Před odchodem ještě pacient získá závěrečnou výstupní zprávu, která zpravidla obsahuje shrnutí terapie a následné doporučení.

 

Cílem programu FYZIO+ je obnovení a zachování pohybových funkcí pacienta pod dohledem odborného lékaře a fyzioterapeuta, ale také psychická pohoda pacienta jak při čerpání fyzioterapeutických služeb, tak při běžných činnostech každodenního života. Individuální přístup a rychlé objednací termíny jsou samozřejmostí, protože když člověka bolí záda a nemůže se pohnout, chce to řešit ihned a nečekat týdny na termín. V tom je nesporná výhoda FYZIO+, nehoní vás k praktickému lékaři, nečeká až obdržíte žádanku k ortopedovi, neloví termíny u fyzioterapeutů, JE PŘIPRAVEN pomoci právě teď.

Fyzioterapeuti nám pomáhají odhalit příčiny fyzických potíží a tyto problémy následně napravovat. Fyzioterapie je dnes nezbytnou součástí nejen poúrazové a pooperační rehabilitace. „Není nutné čekat, až si vás zdravotní potíže najdou, fyzioterapie slouží také k prevenci vzniku bolesti v pohybové soustavě či zlepšení vašeho zdraví či kondice, bez ohledu na to, zda máte velké sportovní ambice, či nikoli,“ konstatuje Mgr. Jan Krulík z Rehabilitační kliniky Malvazinky v Praze.

Chcete se dozvědět více nebo si FYZIO+ vyzkoušet? Zavolejte nám na tel: +420 251 116 600 nebo se informujte e-mailem: , těšíme se na Vás!

Třídenní intenzivní program FYZIO+ obsahuje:

 • Individuální přístup při objednávání a rychlé objednací termíny
 • Organizaci vstupní lékařské prohlídky
 • 3 bloky individuální rehabilitace
 • Kinesio Taping® – originální tejpovací metoda*
 • Instruktáž pro cvičení doma a výstupní zpráva
 • Parkovací stání v areálu kliniky*
 • Možnost zakoupení wellness procedur Rehabilitační kliniky Malvazinky s 10% slevou
 • To vše ve stylovém prostředí neoklasicistního zámečku či moderní kliniky v centru Prahy

*pouze na pobočce Klinika Zámeček Malvazinky

Program je možné čerpat na 2 pobočkách:

 • Rehabilitační klinika Malvazinky – klinika Zámeček Malvazinky, U Malvazinky 7, Praha 5
 • Poliklinika Palackého, Palackého 5, Praha 1

CENA: 1 690,- Kč