ZVEME VÁS NA DALŠÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

  • Malvazinky
  • 15. 9. 2023

Zveme Vás 19. září 2023 od 11 do 17 hod. na další Den otevřených dveří & 20. narozeniny Rehabilitační kliniky Malvazinky k tomu!

Na prvních 50 návštěvníků čeká milé překvapení – dárková taška plná šikovných věciček i užitečných informací.

> Máme pro Vás připravený program, během kterého budete mít možnost prohlédnout si naši kliniku, navštívit ukázku první pomoci pro děti i dospělé a vše si prakticky vyzkoušet, využít bezplatné konzultace u kardiologa, internisty nebo fyzioterapeuta.

> Těšit se můžete i na přednášku nutriční specialistky, se kterou pak případné problémy se stravováním můžete rovnou prodiskutovat.

> Zábava pro nejmenší návštěvníky bude zajištěna, stejně tak i drobné občerstvení v prostoru terasy.

> Na závěr dne jsme si pro Vás připravili tombolu, ve které nebudou chybět vouchery na námi nabízené procedury.

Naše klinika je prestižní specializované zdravotnické zařízení s unikátní koncepcí ortopedie a rehabilitace pod jednou střechou. Poskytujeme pacientům jak ambulantní, tak lůžkovou péči a jsme jedním z nejmodernějších zdravotnických zařízení v Evropě s širokým rozsahem poskytované zdravotní péče. Nabízíme individuální fyzioterapii v moderním a komfortním prostředí, vlastní rehabilitační bazén, fitness centrum a tzv. funkční zónu. Disponujeme například přístrojem Imoove600 pro funkční rehabilitaci a trénink. V naší nabídce naleznete také celou škálu wellness programů. Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne a dozvědět se o nás, naší práci a našich službách více.

Těšíme se na Vaši návštěvu!