ČTĚTE POZORNĚ – OZNÁMENÍ O DALŠÍCH OPATŘENÍCH

  • Malvazinky
  • 12. 3. 2020

Vážení pacienti Rehabilitační kliniky Malvazinky, vážíme si Vašeho rozhodnutí čerpat zdravotní péči právě na naší klinice.
Vzhledem k postupující pandemii onemocnění COVID-19 je nutno respektovat mimořádná preventivní opatření, která jsou součástí léčebného režimu. JEJICH NEDODRŽENÍ JE VYSOCE RIZIKOVÉ PRO VÁS I PRO NÁŠ PERSONÁL. PORUŠENÍ MŮŽE VÉST AŽ K UKONČENÍ HOSPITALIZACE.

Berte, prosím, na vědomí, že:
– Platí striktní zákaz návštěv v celém areálu kliniky (platí i pro chodby, kavárnu, zahradu a další společenské prostory).
– Pokud nemůžete fakturu na naše služby zaplatit osobně, je nutno zaplatit převodem na účet (rodina nebude vpuštěna na pokladnu kliniky).
– Zakázány jsou rovněž vycházky a propustky.
– Osobní věci vám rodina může donést na vrátnici 1x týdně.
– Omezení platí i pro donáškové služby, kurýry apod.

———————————————————

Vážení ambulantní pacienti a příbuzní hospitalizovaných pacientů,

zvažte, prosím, důkladně nutnost návštěvy Rehabilitační kliniky Malvazinky a přidružených pracovišť (Poliklinika Palackého a Zámeček Malvazinky). Nemáte-li mimořádně naléhavé důvody, prosíme, odložte vaši návštěvu!

EDIT!! Sledujte, prosím, aktuální situaci na našem Facebooku!
Čerstvé informace ohledně přijatých opatření najdete také v článku z 16.3.2020.

Operační výkony, které snesou odkladu jsou do odvolání zrušeny.

Pro objednání služeb, změny termínů a pro další informace využijte naše klientské centrum na tel.: 251 116 600. K úhradám plateb za péči zvolte možnost platby převodem z bankovního účtu. Pomůžete nám tak snížit pravděpodobnost šíření nákazy novým koronavirem.

Děkujeme za pochopení a součinnost!