Rehabilitační klinika Malvazinky  »  Úvod
Nezávazná předobjednávka a on-line konzultace k programu FYZIO+

Děkujeme za projevený zájem. Budeme vás kontaktovat jak nejdříve to bude možné.

Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Popište svoje obtíže
Mám zájem o 5% slevu
Dnes je který den v týdnu?
(např. pondělí)
podtržené položky jsou povinné!

Souhlas se zpracováním údajů
Aktuální nabídka lázeňských pobytů

Jako člen skupiny VAMED nabízíme české klientele výhodnou možnost využít nabídku našeho zřizovatele na léčebné pobyty v lázeňských zařízeních společnosti VAMED v Rakousku.

Společnost VAMED disponuje na území Rakouska sítí špičkových lázeňských zařízení, jejichž služby jsou Vám k dispozici:

V naší nabídce naleznete jednodenní zážitkové programy pro celou rodinu, víkendové relaxační balíčky i komplexní pooperační či detoxikační lázeňské pobyty. Veškeré detaily Vašeho pobytu s Vámi rádi osobně dohodneme.

Kontakty / kudy k nám

Rehabilitační klinika Malvazinky

U Malvazinky 5
150 00 Praha 5

Cesta městskou hromadnou dopravou:

Stanice metra Anděl – výstup Na Knížecí
BUS 137 - výstup stanice Václavka

Intenzivní rehabilitační program FYZIO+

Jedním z nejúčinnějších nástrojů fyzioterapeutické léčby akutních bolestí pohybového aparátu je intenzivní rehabilitační program FYZIO+. Vyřeší váš zablokovaný krk, uleví vaším zádům a kloubům. Ve třech dnech zbaví pacienta akutních potíží...

__________DEN01

V prvním kroku absolvuje pacient komplexní vstupní diagnostiku pohybového aparátu a pohybových stereotypů u ortopeda či rehabilitačního lékaře. Po odebrání anamnézy ihned následuje 1. blok fyzioterapie, který se zaměřuje na terapii funkčních poruch pohybového aparátu v podobě individuální rehabilitace vycházející z předchozí diagnostiky. S fyzioterapeutem pak naplánujete další setkání, které by mělo proběhnout dle vašich časových možností ideálně však nejpozději do týdne od první návštěvy.

__________DEN02

Ve druhém bloku pokračuje individuální terapie spojená s podpůrnou léčebnou metodou, dnes poměrně populárním KINESIO® TAPINGEM – ten umožňuje organizmu nastartovat autoreparační schopnosti a podpoří účinky fyzioterapie.

__________DEN03

Při třetí návštěvě, po absolvování závěrečného sezení (chcete-li spíše ležení:) s fyzioterapeutem, následuje detailní instruktáž a doporučení pro budoucí udržení „nového stavu“. Před odchodem ještě pacient získá závěrečnou výstupní zprávu, která zpravidla obsahuje shrnutí terapie a následné doporučení.

Cílem programu FYZIO+ je obnovení a zachování pohybových funkcí pacienta pod dohledem odborného lékaře a fyzioterapeuta, ale také psychická pohoda pacienta jak při čerpání fyzioterapeutických služeb, tak při běžných činnostech každodenního života. Individuální přístup a rychlé objednací termíny jsou samozřejmostí, protože když člověka bolí záda a nemůže se pohnout, chce to řešit ihned a nečekat týdny na termín. V tom je nesporná výhoda FYZIO+, nehoní vás k praktickému lékaři, nečeká až obdržíte žádanku k ortopedovi, neloví termíny u fyzioterapeutů, JE PŘIPRAVEN pomoci právě teď.

Fyzioterapeuti nám pomáhají odhalit příčiny fyzických potíží a tyto problémy následně napravovat. Fyzioterapie je dnes nezbytnou součástí nejen poúrazové a pooperační rehabilitace. „Není nutné čekat, až si vás zdravotní potíže najdou, fyzioterapie slouží také k prevenci vzniku bolesti v pohybové soustavě či zlepšení vašeho zdraví či kondice, bez ohledu na to, zda máte velké sportovní ambice, či nikoli,“ konstatuje Mgr. Jan Krulík z Rehabilitační kliniky Malvazinky v Praze.

Chcete se dozvědět více nebo si FYZIO+ vyzkoušet? Zavolejte nám na tel: +420 251 116 600 nebo se informujte e-mailem: recepce.zamecek@mediterra.cz, těšíme se na Vás!

Třídenní intenzivní program FYZIO+ obsahuje:

  • Individuální přístup při objednávání a rychlé objednací termíny
  • Organizaci vstupní lékařské prohlídky
  • 3 bloky individuální rehabilitace
  • Kinesio Taping® - originální tejpovací metoda*
  • Instruktáž pro cvičení doma a výstupní zpráva
  • Parkovací stání v areálu kliniky*
  • Možnost zakoupení wellness procedur Rehabilitační kliniky Malvazinky s 10% slevou
  • To vše ve stylovém prostředí neoklasicistního zámečku či moderní kliniky v centru Prahy

*pouze na pobočce Klinika Zámeček Malvazinky

Program je možné čerpat na 2 pobočkách:

  • Rehabilitační klinika Malvazinky - klinika Zámeček Malvazinky, U Malvazinky 7, Praha 5
  • Poliklinika Palackého, Palackého 5, Praha 1

CENA: 1 690,- Kč